11.04.2022 | Viktor Šebík

První finálové utkání v sobotu zcela ovládly Kosatky a nadělily Kondorům "kanára". V neděli se hrálo vyrovnanější utkání, Kondoři vedli 2:0, prohrávali 2:4, pět minut před koncem Valda vyrovnal na 4:4, ale Kosatky dvěma dalšími přesnými zásahy zvrátily vývoj utkání ve svůj prospěch a získaly tak pohár pro vítěze RHML ročníku 2021/2022.

9.4.2022, HC Kondoři - HC Kosatky Dravé 0:7
10.4.2022, HC Kosatky Dravé - HC Kondoři 6:4

Kompletní výsledky celého ročníku jsou ZDE
Kanadské bodování celého ročníku je ZDE
Přehled vyšších trestů je ZDE
Tabulka základní části je ZDE

Do příštího ročníku si přenášejí zákazy startů za vyšší tresty udělené v závěrečných utkáních tito hráči:
Kruml Lukáš (HC Štětí) - 2 zápasy
Vágner Jan (Konstrukt) - 2 zápasy
Robotka Filip (Kondoři) - 1 zápas
Ryba Jan (Kosatky) - 1 zápas

Příští ročník RHML bude začínat opět v polovině září 2022.

Do semifinále postupují týmy Mnetěš Bulls, HC Kosatky Dravé, HC Štětí a HC Kondoři

1.finále KLM: Mělník - Černošice 3:2