Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:2 po nájezdech AKTUALIZOVÁNO

12.12.2015 | Viktor Šebík

Nemocemi zdecimovaná mělnická hokejová družina veze z Černošic cenný bod

14. kolo | sobota 12.12.2015, 16:30

Černošice - HC Junior Mělník

3:2 sn

B: 8. Staněk (Hofmeister, Suchý), 15. Sobotka (Staněk) - 5. Šubrt, 28. Příhoda, rozhodující nájezd Hofmeister

Vyloučení: 5-5, využití 1-0, v oslabení 0-0.

Rozhodčí: v zápise neuvedeno

Černošice: Frolík (Nagy) - Staněk, Voska, Vyštajn, Sem, V.Petráček, T.Petráček, Frank, Suchý, Kahánek, Hofmeister, Urbančík, Šalamoun, Mráz, Veselý, Sobotka, Jobek, Švehelka

HC Junior Mělník: Vokurka (K.Fiala) - T.Fiala, Prejza, Nesládek, Boháček, Nový, Příhoda, Šubrt, Douda, T.Havel, Kašák, Kratochvíl, Vočadlo, Fedymycz, Pištej, D.Havel

Komentář z www.sk-cernosice.cz:

Od první minuty byl k vidění velmi pohledný hokej a bylo vidět, že se střetl první s druhým. Domácí si vytvořili několik šancí, ale ani hosté nezůstali pozadu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Po vyhrané buly, šli hosté do vedení. Domácí se tlačili do zakončení a odměnou jim byla nádherná vyrovnávací branka. Domácí ještě přidali a navýšili náskok na 2:1. Druhá část se nesla v duchu té první, jen ubylo šancí na bou stranách. Bohužel domácí tým dvakrát trefil konstrukci branky a přišel trest v podobě fatální chyby v rozehrávce a tenisovou terminologií hosté potrestali nevynucenou chybu a srovnali skóre. Až do konce druhé části se hrál kombinační hokej s několika šancemi na obou stranách. V poslední části obě mužstva stále hrála hokej, který musel lahodit i tomu sebevíce náročnému oku diváka. Černošičtí nevyužili několik šancí, ovšem i domácí gólman se činil a zákrok večera vytáhl proti hostujícímu hráči, kdy střílel při přesilové hře do již zcela odkryté klece, ale doslova tygřím skokem vytáhl kotouč mimo svou branku. O vítězi rozhodli nájezdy, kdy Černošický fantom v bráně zneškodnil všechny pokusy hostí a domácím stačilo proměnit svůj druhý nájezd. Je nutné podotknout, že v tomto zápase zvítězil hokej a obě mužstva by si zasloužila připsat 3 body. Také musíme pochválit rozhodčí, kteří odvedli dobrý výkon. Vyzdvihl bych hlavního rozhodčího, který předvedl výkon odpovídající kvalitě hokeje.

Statistiky A-mužstva najdete ZDE