Čtvrtfinále KLM

15.02.2016 | Viktor Šebík

Informace o utkáních čtvrtfinálové série mezi Mělníkem a Příbramí

První utkání se hraje v sobotu 20.2.2016 od 17:00 v Příbrami, odveta se hraje v neděli 21.2.2016 od 17:30 v Mělníku. První zápas může skončit remízou, druhý musí určit vítěze. Pokud by měla obě mužstva stejný počet bodů po druhém utkání (jedno vítězství + jedna prohra, nebo dvě remízy), následuje pětiminutové prodloužení (hraje se ve čtyřech hráčích) s "náhlou smrtí" a pokud by branka nepadla, následují samostatné nájezdy. Nejdříve 3 série, pak po jedné až do rozhodnutí. Do dalšího kola postupuje tým, který má v součtu více bodů z obou utkání, nebo vyhrál v prodloužení nebo v nájezdech nedělní zápas.

Odjezd autobusu na sobotní zápas do Příbrami je ve 13:30 od mělnického zimáku. Fanoušci mohou obsadit zbylá volná místa a jet s týmem, platí se 50 Kč v recepci. Opět platí to, že do autobusu nebudou vpuštěny nebo z něj budou vykázány osoby pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek.

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.