Muži: HC Benešov - HC Junior Mělník 3:1

První letošní prohra Mělníka v Krajské lize mužů

4. kolo | sobota 03.10.2015, 17:00

HC Benešov - HC Junior Mělník

B: 21. Holeš (Fedoročko), 56. Fedoročko (Holeš), 60. Janák (Kočí) - 59.Nový (Příhoda)

Vyloučení: 4 - 2, využití 0 - 1, v oslabení 0 - 0

Rozhodčí - v zápise neuvedeno

HC Benešov: Uhlík (Štěpánek) - Kotýnek, Sobíšek, Štětina, Hynek, Holánek, Tichý, Babický, Janák, Starec, Šmicr, Fedoročko, Pěkný, Holeš, Stejskal, Rod, Janáč, Císař, Bursík, Kočí, Varačka, Kucharčík

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Prejza, Boháček, Cicvárek, Nový, T.Havel, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Šubrt, Šícha, Kubica, Fedymycz, D.Havel

Mělník v letošním ročníku Krajské ligy mužů poprvé nebodoval. Do Benešova jel mělnický tým oslabený o většinu obránců, takže do utkání musel po dlouhé době nastoupit i trenér Jan Boháček. Po jeho boku si zároveň odbyl svoji premiéru v týmu mužů teprve šestnáctiletý dorostenec Tomáš Cicvárek. Ač je mezi oběma hráči neuvěřitelný věkový rozdíl třiceti let, Cicvárek se rozhodně neztratil a spolehlivě odehrál celý zápas. Tentokrát se ale nedařilo mělnickým střelcům a jedinou trefu do černého si připsal až při při závěrečné power-play (zesílené ještě přesilovou hrou) R.Nový po přihrávce Příhody. Do prázdné branky pečetil výhru domácích Janák a Mělník tak poprvé v sezóně ztratil tři body.

Další utkání hrají Mělničtí doma v sobotu 10.10.2015, začátek je tradiční - v 17:30. Pokud v týdnu půjde vše dobře, měl by se proti soupeři z Mladé Boleslavi poprvé od loňského finálového zápasu proti Velkým Popovicím do zápasu zapojit i Jan Vernek.