Výhru Mělníka v Poděbradech dirigoval hattrickem Příhoda

B: 47 Malina (Svoboda, Jelínek), 48. Velechovský (Šafra, Skokan) - 14. Šubrt (Fedymycz), 20. Příhoda (Fedymycz, Nesládek), 42. Příhoda (Havel), 60. Příhoda

Vyloučení: 6-5, využití: 1-1, v oslabení: 0-0

Diváci: 117

HC Poděbrady: Vašát (Benýr) - Kubát, Svoboda, Buldra, Hněvsa, Malý, Drahoňovský, Havelka, Malina, Löffelmann, Procházka, Skokan, Velechovský, Cicvárek, Malínský, Šafra, Šifta, Jelínek, Chmelař, Procházka

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Krejsa, Nový, T.Havel, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Nesládek, Novotný, Šubrt, Šícha, Kubica, Fedymycz, D.Havel

Informace z webu HC Poděbrady:

Do utkání jsme nastoupili ve zbrusu nových dresech, ale vstup do zápasu nebyl dobrý. Hned v první minutě se Mělník dostal do našeho pásma a zle nám tam zatápěl. V další části první třetiny byli lepší hosté a byli odměněni dvěma brankami. Nejprve v 16. minutě Chmelař nepochopitelně nahrával přes brankoviště Procházkovi s Šubrt dal pohodlně první gól. V závěru třetiny jsme před brankou nepohlídali Příhodu a inkasovali 17 vteřin před sirénou podruhé.

Pokud někdo očekával, že domácí do druhé části hry vlétnou s cílem otočit výsledek, šeredně se mýlil. Většina této periody se byla nezáživná, bez branek a odehrávala se v obranném pásmu Poděbrad.

Když ve 42.minutě Příhoda zvýšil na 3:0, zdálo se být o osudu utkání jasno. My jsme se ale nevzdali. Ve 47. minutě jsme využili přesilovou hru, když střelu Svobody tečoval do sítě Malina. O minutu později Velechovský zužitkoval přihrávku Šafry a bylo to o gól. Tato branka nás nakopla a hnali jsme se za vyrovnáním, ale kýženou branku jsme vstřelit nedokázali. Naopak hostující Příhoda střelou do prázdné brány pečetil svůj hattrick.

ZDE je původní článek i s fotogalerií.

Statistiky A-mužstva najdete ZDE

RHML 2021/2022 zná svého vítěze

Mužstvo HC Kosatky Dravé ve finálové sérii zaskočilo tým HC Kondoři, který v základní části dominoval.

Kvalifikace: HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 1:9

Chomutovští Piráti byli v Mělníku "o soutěž" lepším týmem a po jasném vítězství si zajistili pro příští ročník účast ve 2.lize.

Kvalifikace: HC Hvězda Praha - HC Junior Mělník 8:3

Mělník sice v utkání dvakrát vedl, Hvězda ale lépe bruslila a dávala góly, takže konečný výsledek trochu zavání debaklem.