Muži: HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník

09.02.2015 | Viktor Šebík

Mělnický tým zvítězil ve Vlašimi a definitivně jí sebral naději na play-off

21. kolo | sobota 07.02.2015, 17:30

HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník

B: 10. Kočí M. (Kucharčík, Burda), 32. Burda), 57. Jaeger, 58. Herwig (Martínek, Kočí T.) - 3.Kratochvíl (T.Havel, Prejza), 7.T.Havel (T.Fiala, Příhoda), 37. T.Havel, 39. Nesládek (Kratochvíl, Pištej), 41. Kratochvíl (Příhoda, T.Havel), 48. Příhoda (Vernek, T.Havel)

Vyloučení: 7-8, využití: 1:2, oslabení 1:0.

Rozhodčí: Švejda - Machač, Holec

HC Rytíři Vlašim: Holánek (od 49. Král) – Vondráček, Horálek, Gut, Martínek, Holada, Kakos Ma., Pessr J., Cerk, Herwig, Kočí T., Slanina, Burda, Jaeger, Kočí M., Matějka, Kucharčík, Veselka

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) – T.Fiala, Prejza, Pokorný, Brožovský, T.Havel, Vernek, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Chvátal, Nesládek, Novotný, Fedymycz, D.Havel, Pištej

Komentář k utkání bude později.

Soupeř mělnického týmu pro čtvrtfinále play-off vzejde z dvojice Rakovník - Příbram. V tabulce sedmý Rakovník má sice na osmou Příbram náskok dvou bodů, ale poslední utkání sehrají tyto týmy proti sobě a na ledě Příbrami a Rakovník čtyři zápasy po sobě nebodoval.

Statistiky mužstva najdete ZDE